Co pro vás můžeme udělat.

Nabízíme výrobu a montáž technologických zařízení, netlakových i tlakových nádob dle PED 2014/68/EU, pochůzkových plošin a konstrukcí. Vše od návrhu až po realizaci a montáž v České republice i mimo ní.

Jak probíhá spolupráce se společností BET Nechanice

Jak to probíhá

  1. Navrhujeme nejlepší řešení
  2. Vše zrealizujeme
  3. Provedeme montáž
Jak probíhá spolupráce se společností BET

Projekce

Projekci a konstrukci provozních sestav a jednotlivých komponentů vám zajistí zkušení pracovníci s dlouholetou praxí v oboru. Prodiskutují s vámi vašich požadavků a zrealizují projekt dle ideálních možností včetně možnosti nakoupení subdodavatelských komponentů.

Výroba

Výroba sestav, zařízení i jednotlivých dílů probíhá téměř 100% celá v naší firmě. Vlastníme moderní CNC soustruh, CNC frézky, ohýbačku a další stroje potřebné k výrobě takového rozsahu. Nejčastější výroba je z nerezové oceli, ale umíme i výrobu z konstrukční oceli a hliníku.

Montážní práce

Montážní pracovníci naší firmy u zákazníka namontují a zprovozní s precisní kvalitou námi vyrobené sestavy a zařízení. Dle možností zajistíme i případnou demontáž starého zařízení.

Prodej materiálu

Poskytneme prodej nerezového materiálu, potrubní tvarovky a další komponenty pro spolupracující firmy, drobné podnikatele a soukromé osoby.

Práce a revize elektro

Náš pracovník přes elektro dokáže zajistit montáž a opravy zařízení do 1000V, dodavatelským způsobem, výroba, instalace a opravy elektrických strojů a zařízení

Kontaktujte nás pro nezávaznou poptávku.